حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 24 شعبان 1445 Monday, 4 March , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 4420 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 0×
سرمایه‌گذاری ۴۰۰ هزار میلیاردی در صنعت دام کشور
24 فروردین 1401 - 11:28
شناسه : 11182
5
دماوندی نژاد با بیان اینکه مجتمع مرغ لاین بابلکنار مظهر صنعت طیور کشور است، گفت: ارزش سرمایه‌گذاری در صنعت دام کشور ۴۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
ارسال توسط : منبع : ایانا
پ
پ

به گزارش داغ (دیده‌بان امنیت غذایی)، دماوندی نژاد معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی در بازدید از مجتمع مرغ لاین بابلکنار گفت: این مجتمع نباید درگیر مسایل روز و شتاب‌زدگی مدیریتی باشد و باید کاملاً در آرامش مدیریت شود.
وی ادامه داد: کسانی که پایه‌گذاری این مجموعه را صورت دادند باید قدردان زحمات آنان باشیم چراکه می‌توان از این مجتمع بهره‌گیری کامل کرد و نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.

دماوندی‌نژاد افزود: در مدیریت لاین آرین استاندارد علمی و فنی باید تعریف شود و اگر امروز این مجموعه سرپا مانده با کمک و همراهی دست اندرکاران دلسوز این مجتمع است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی اظهار کرد: سال ۷۲ اولین گله وارد این مجتمع شد و می‌توان بهتر از قبل این مجتمع را احیا و گسترش دهیم.

وی بیان کرد: زیرساخت‌های طیور در مجتمع لاین ایجاب می‌کند وقت بیشتری صرف این مجموعه کنیم و این مجتمع در اعتلای خود قرار گیرد و همانند دهه ۷۰ در زمره ۷ کشور برتر جهان قرار بگیریم.

دماوندی نژاد با بیان اینکه مجتمع مرغ لاین بابلکنار مظهر صنعت طیور کشور است، گفت: ارزش سرمایه‌گذاری در صنعت دام کشور ۴۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

مجری طرح احیاء مرغ لاین بابلکنار ادامه داد: رئیس سازمان جهاد کشاورزی پیگیرانه در کنار ما هستند تا بتوانیم این صنعت را در این مجتمع احیا کنیم.

دماوندی نژاد خاطرنشان کرد: طرح تثبیت آرین در وزارت جهاد تصویب شد تا بتوان پژوهش‌ها و بهره‌گیری از تکنسیکن‌های برجسته صنعت طیور در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد

وی اظهار کرد: قوی و محکم باید در این راه قدم برداریم و خوشحالیم اکنون چراغ این مجتمع روشن است که به دلیل ایستادگی تمام کارکنان این مجتمع در برابر کاستی‌ها و ناملایماتی است که وجود داشته و امیدواریم بتوانیم امانت نظام را حفظ کنیم.

حسن عنایتی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران در این جلسه اظهار کرد: مازندران نماد صنعت طیور کشور است و نماد این صنعت هم مجتمع لاین بابلکنار است.

وی ادامه داد: ضرورت دارد به دلیل شرایط کشور در بحث صنعت طیور این مجتمع را ارتقا بخشیم.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: وقت بیشتری برای بهبود و ارتقاء مجتمع مرغ لاین بابلکنار خواهیم گذاشت و هماهنگی‌های بین دستگاهی برای تسهیل بخشی این مجتمع خواهم داشت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.